Dnia 5 czerwca 2025 r. w podziemiach naszego kościoła o godz. 15:45 odbył się wyjątkowy koncert. Był to koncert muzyczny uczniów naszej szkoły pod opieką Katarzyny Dziwoki, ze wsparciem Pani Wiolety Różalskiej i Katarzyny Krupnik. Dzieci zagrały na fletach, dzwonkach oraz ukulele.














