ŚWIĘTO PATRONALNE MINISTRANTEK I MINISTRANTÓW

15.11.2024 z okazji wspomnienia św. Tarsycjusza, patrona Liturgicznej Służby Ołtarza, ministranci i ministrantki naszej parafii przeżywali swoje patronackie święto. Po Mszy Świętej w ich intencji, w podziemiach kościoła, odbyło się spotkanie z poczęstunkiem. Na spotkaniu obecne były także rodziny ministrantów i ministrantek.