W niedzielę, 15 czerwca, po Mszy Świętej popołudniowej o godz. 16.30 w naszym kościele miało miejsce wyjątkowe spotkanie. Zaprosiliśmy całą młodzież naszej parafii,
a zwłaszcza tegorocznych bierzmowanych oraz kandydatów do bierzmowania. Spotkanie poprowadziła młodzież ze Wspólnoty Jezusa Miłosiernego YOUNG
z Chwałowic.

