W sobotę, 16 listopada w podziemiach naszego kościoła odbyła się biesiada z okazji Święta Niepodległości. Spotkanie zostało zorganizowane przede wszystkim z inicjatywy Stowarzyszenia Działań Lokalnych Chwalynciok.
Biesiada Patriotyczna w Chwałęcicach to zawsze dobrze i miło spędzony czas przy poczęstunku z ludźmi, którzy chętnie przychodzą, aby porozmawiać, a także pośpiewać wspólnie pieśni patriotyczne w otoczeniu biało-czerwonych barw.
