Dnia 27.09.2022 o godz. 19.30 w kościele św. Jana Nepomucena w Chwałęcicach kapłani Dekanatu Golejów spotkali się z ks. Arcybiskupem Koadiutorem Adrianem Galbasem, aby omówić bieżące sprawy Dekanatu. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy, potem odbyła się konferencja ojca duchownego ks. proboszcza Krzysztofa Brachmańskiego, która była oparta na fragmentach Ewangelii św. Łukasza. Spotkanie zakończyło się odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego oraz błogosławieństwem księdza Arcybiskupa.



