Odnowienie Misji Świętych w dniach 20-23.10.2022

W dniach 20-23 października przeżywaliśmy w naszej parafii odnowienie Misji Świętych, którym towarzyszyło hasło “Droga z Maryją”. Misje prowadziła siostra prowincjalna Dolores Żok oraz ks. proboszcz Leonard Pawlak z Bratysławy, którzy wspólnie pracowali na misjach w Angoli.

Podczas trwania Misji Świętych mieliśmy okazję, aby wysłuchać pouczających kazań, a także aby uczestniczyć w modlitwie różańcowej, którą prowadziła siostra Dolores. Ksiądz Leonard pamiętał także o naszych chorych parafianach, których odwiedził w ich domach. Misje Święte zakończyły się w niedzielę.

Dziękujemy Misjonarzom za okazane serce i dobre słowo.